ساعت کاری مرکز:  شنبه تا 5 شنبه

صبح: 10 الی12  عصر: 4 الی8

 

 

 

 

 

 

تماس با ما: 52331317-011

        همراه: 09371899317

 

 

 

مشکلات جنسي تبديل به بخش تاريک زندگي هاي زناشويي در جامعه شده است. و در حالي که کمتر به اين مشکلات پرداخته مي شود، مطالعات صورت گرفته نشان مي دهد بخش اعظمي از متقاضيان طلاق در کشور به دليل مشکلات جنسي به اين امر مبادرت مي کنند.
ازدواج بر اساس هوس و عشقبازي، ازدواجهاي اجباري، تضاد فرهنگي، بيكاري، اعتياد از دلايل طلاق در جامعه امروزي است ولي در حال حاضر 50 درصد از دلايل طلاق ميان زوجين عدم آشنايي زوجين با وظايف زناشويي و عدم تفاهم جنسي است در حالي كه خانواده به عنوان نخستين مربي بايد فرزندان را در اين مورد آموزش دهند ولي آموزشهاي زناشويي به يك تابو در خانواده ها تبديل شده است.
كمبود آموزش مهارتهاي زندگي و بي توجهي به آموزشهاي مسائل زناشويي درمدارس و دانشگاهها موجب شده جوانان در بي اطلاعي ازدواج كنند و پس از ازدواج با مشكل روبرو شوند.

یکی  ازمسائل مهم که در هنگام مشاوره با خانمها با آن روبرو می شویم این است که بسیاری از خانمها  حتی تا سالها بعد از ازدواج فاقد آگاهی لازم در مورد مسائل جنسی هستند و به شدت نیازمند آموزش جنسی و مهارتهای زناشویی می باشند

در همین راستا مرکز  مشاوره و خدمات مامایی  رویان با توجه به وظایف تعریف شده از طرف وزارت بهداشت  اقدام به برگزاری کلاسهای سلامت جنسی و آموزش وظایف زناشویی نموده است  این آموزشها که تابحال چند دوره آن با موفقیت به پایان رسیده است  توسط مربیان مجرب و آموزش دیده برگزار می شود

این کلاسها طی هفت جلسه آموزشی برگزار می شوددراین جلسات مطالب زیرآموزش داده میشود

-آشنایی با مراحل طبیعی  سیکل جنسی

-آشنایی با مشکلات جنسی

-آشنایی با بیماریهای منتقله از راه جنسی وکمک به حل آنها

-آموزش عمومی در مورد تمایلا ت جنسی وپاسخهای جنسی انسان

-پیشگیری و درمان اختلالات عملکردوتعامل جنسی

-رضایتمندی دوطرفه از رابطه جنسی

-اختلافات شایع زناشویی

-سواستفاده های جنسی از کودکان

-اپیدمی ایدز


-کلیه دختران و زنان علاقمند  برای شرکت در این کلاسهای آموزشی  میتوانند با مرکز رویان تماس بگیرند

Has no item to show!
Scroll to top